Про нас
увійти

Хоптян: "Футбольна команда має бути у кожному з районів Тернопільщини"

категорія: Футбол | дата: 08 08 2011
Хоптян:

 

Завдяки відновленню фінансування та підтримці органів влади, у третьому турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги тернопільська "Нива" здобула свою першу перемогу. На виїзді був "битий" "СКАД-Ялпуг" з Болграда, що на Одещині – 1:4.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації зауважує, що завдяки спільним зусиллям, зокрема пошуку спонсорів, відновленню фінансування та покращенню матеріально-технічної бази для команди, "Нива" здобула таку довгоочікувану перемогу.

"Це яскравий приклад того, коли спільними зусиллями можна підняти команду з колін і вивести її на п’ядестал слави, - зазначив Валентин Хоптян. – Відтак, найперше ми знайшли спонсорів, які погодились фінансувати команду, а футболісти уже здобули свою першу перемогу на виїзді".

Керівник області наголосив на відновленні футболу та реконструкції стадіонів у кожному населеному пункті області.

"Сьогодні футбольна команда має бути сформована у кожному з районів Тернопільщини, крім того вона має бути функціональною і відповідно фінансуватися, - сказав Валентин Хоптян. – Також потрібно відреконструювати та відновити усі стадіони, поставити сучасне покриття, встановити пластикові сидіння і обов’язково провести освітлення".

Джерело: ТОДА 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook