Про нас
увійти

Конкурс логотипу ФК Бережани

категорія: Футбол | дата: 15 01 2012
Конкурс логотипу ФК Бережани

Нещодавно, до свята Миколая, БМГО "Рідне місто" отримало приємний подарунок від ФК Бережани. Тренери команди Василь Буняк та Василь Матвіїшин з вдячністю за співпрацю протягом футбольного сезону подарували футбольний м’яч із власними та підписами усіх футболістів команди. Під час розмови з ними народилася ідея розробки логотипу футбольного клубу.  

Отож, оголошується Конкурс логотипу ФК Бережани, який буде використовуватися на екіпіровці футболістів, інформаційно-рекламній продукції клубу.

Умови конкурсу:

1. Обов’язкове вказування абревіатури ФК Бережани.

2. Обов’язкова прив’язка до міста Бережани.

3. Вік та національність учасників - необмежені. 4. Погодження із передачею роботи у власність і розпорядження ФК "Бережани".

Члени журі:  арбітр ІІІ категорії Степан Жеребецький, старійшина вболівальників і "талісман команди" Валерій Орел, засновник газети "Береж інфо" Володимир Ціпліцький, голова БМГО "Рідне місто" Володимир Якимів, тренери команди Василь Буняк та Василь Матвіїшин.

Роботи у форматі .jpg або .pdf розміром до 10 Мегабайт і Анкети учасників (ім’я, прізвище, вік, місто проживання, контактні дані) надсилати на електронні адреси ridne@ber.te.ua або info@ber.te.ua із вказуванням теми: "На конкурс ФК “Бережани”; або ескізи на папері подавати в офіс ТОВ "МегаКом" (для В.Якиміва) включно до 29.02.2011.

Оголошення результатів – середина березня 2012 р.

Переможці отримають цінні призи!

Джерело: Береж Інфо

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook