Нива доволі сенсаційно здолала алчевську Сталь

категорія: Футбол | дата: 04 04 2014

У 22-му турі Першої ліги футбольний клуб Нива Тернопіль переграв алчевську Сталь, яка до цього туру випереджала жовто-зелених на 7 очок.

У попередньому турі обидва суперники святкували перемогу. Нива мінімально обіграла Динамо-2 (0:1), а Сталь розтрощила Суми (5:0). Проте саме гості пішли вперед з перших хвилин матчу у Тернополі. Але згодом Ниві вдалося вирівняти гру, а на 42-ій хвилині Олександр Семенюк забив у ворота алчевців ударом головою (1:0).

Заледве команди увійшли у гру у другому таймі, а рахунок на табло змінився. Тарас Яворський метрів із 20-ти завдав точного удару по воротах (2:0). Згодом гравці Ниви могли збільшити перевагу. Але удар Басараба прийняла на себе поперечка, а постріл Яворського нейтралізував кіпер Сталі.

Таким чином Нива отримала 3 очки і, принаймні, до завтра піднялася на четверту сходинку Першої ліги.