Нива та ФК Тернопіль припиняють участь у кубку України з футболу

категорія: Футбол | дата: 27 03 2014

Вчора, 26 березня, у Тернополі та Черкасах відбулися чвертьфінальні матчі кубка України з футболу.

Тернопільська Нива на виїзді зіграла проти черкаського Славутича. Пропустивши на старті гри, тернополяни надалі контролювали хід гри. Проте відігратися Ниві вдалося на доданих арбітром хвилинах до основного часу. Рівновагу відновив новачок команди Олександр Семенюк і перевів гру у додатковий час. Проте і у овер-таймах переможця визначити не вдалося. А у серії пенальті перемогу святкували гравці Славутича (4:3). У Ниви не реалізували пенальті Олександр Семенюк та Ігор Мельник.

А тим часом у Тернополі місцеві муніципали приймали одеський Чорноморець. Протягом усієї гри тернополянам вдавалося стримувати атаки іменитого опонента. Апогеєм матчу стала 95-та хвилина. Нападник Чорноморця забив вирішальний гол (0:1). Зазначимо, що взяття воріт викликало неабиякі емоції у вболівальників, які почали жбурляти на поле сторонні предмети. Також зчинилася сутичка між футболістами і головний арбітр гри дав свисток, припинивши гру і зафіксувавши мінімальну перемогу гостей.