Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Наші футболісти в таких матчах грають заради свого іміджу, заради свого майбутнього"

категорія: Футбол | дата: 25 03 2014
Василь Івегеш:

ФК Тернопіль напередодні битви з Чорноморцем вирішив підзарядитися духовною енергією.

— У понеділок здійснили традиційну екскурсію в село Зарваниця, де знаходиться комплекс церковних споруд. Там ми буваємо щороку напередодні першого матчу, і біля чудотворної ікони просимо футбольних богів, щоб вони нас берегли, щоб травми обходили хлопців стороною, — розповів тренер тернополян Василь Івегеш.

— Нас чекає дуже серйозне випробування. Хоча зараз багато говорять, що Чорноморець після відходу легіонерів сильно ослаб, але по їх грі з Таврією (0:0) я цього не помітив. Одеса в будь-якому стані — фаворит нашої пари, тут ми навіть ілюзій ніяких не будуємо. Адже зіграй ми з Ворсклою (яку тернополяни вибили в 1/8 в серії пенальті) ще 10 матчів, в 9 з них напевно б програли. Так і тут. Нерозумно сподіватися перемогти Чорноморець за рахунок техніки або тактики. Головне для нас — не поступитися суперникові в самовіддачі та бійцівських якостях, битися від першої до останньої хвилини.

Шанси своєї команди коуч Тернополя оцінює в 20%: "Але тільки в тому випадку, якщо строго зіграємо в обороні. Дуже важливо буде вистояти в першому таймі, не пропустити швидкий гол. Тоді суперник почне нервувати, а ми відчуємо упевненість". Хоча на великі премії в разі успіху господарям розраховувати не доведеться. "Ми дуже небагатий клуб. За перемогу над Ворсклою хлопці отримали по три тисячі — тільки не кажіть нікому, а то засміють, — жартує Івегеш.

— На першому місці у нас не грошова, а ігрова мотивація. Наші футболісти в таких матчах грають заради свого іміджу, заради свого майбутнього. Ну і, звичайно, щоб подарувати свято людям. Те, що стадіон буде повний, — це факт. Останні дні біля кас постійно черга. Мають приїхати 200 уболівальників з Одеси, і, наскільки я знаю, є домовленість, що за дві години до матчу фанати обох клубів проведуть спільну ходу до арени — як символ дружби різних регіонів.

Джерело: segodnya.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook