Про нас
увійти

Любава — чемпіон традиційного зимового турніру з міні-футболу

категорія: Футбол | дата: 14 03 2014
Любава — чемпіон традиційного зимового турніру з міні-футболу

9 березня, на спортивному майданчику Монастириської школи завершився традиційний зимовий турнір з міні-футболу на призи газети Вісті Придністров'я, пам'яті колишнього редактора Б. Дзьоби.

Упродовж місяця, а стартував турнір 9 лютого цього року, за право називатись кращою міні- утбольною дружиною 2014 року змагались 17 команд, були і представники Бучаччини. Матчами останнього ігрового дня були розставлені всі крапки  над і, стосовно переможця. Були розіграні півфінальні та фінальні поєдинки.

У першому півфіналі  зійшлись команди, гра між якими могла стати окрасою фіналу, але волею жеребу  цим командам довелось доказувати хто сильніший вже на підступах до фіналу. Мова йде про поєдинок між Любавою та Бучачем. Так і сталося, цікава та захоплююча боротьба точилась  на кожному клаптику поля, один за одним небезпечні моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт. логічним і було завершення даного матчу 0:0, про який сповістив свисток арбітра матчу. І тут в силу вступила її величність "фортуна", тобто пробиття семиметрових штрафних ударів, гравці Любави цього недільного дня були влучнішими, та перемогли Бучачан з рахунком 3:2, таким чином ставши першим фіналістом турніру.

Другу путівку до фіналу виборювали команди Г. Слобідки та Галичини.  Протягом матчу на полі точилась рівна боротьба, незважаючи на те, що Галичина була укомплектована восновному гравцями 1997 року народження, нічим не поступались більш досвідченому супернику, та сміливо відповідали контратаками на атакувальні дії Слобідчан. Але сьогодні досвідчені минулорічні володарі почесного трофею, все таки змогли забити один м'яч у ворота Галичан, який і став вирішальним у цьому поєдинку. 1:0 на користь Г. Слобідки.

В матчі за третє місце зустрілись команди  Бучача та Галичини. Обігравши своїх візаві з рахунком 3:1,  Бучач став бронзовим призером турніру.

За право піднятись на першу сходинку п'єдисталу пошани, у вирішальному матчі турніру зійшлись команди Г. Слобідки та Любави. У рівній боротьбі минулорічного чемпіону турніру, Г. Слобідки та багаторазового переможця цього ж турніру, команди Любава вирішальну крапку влучним ударом поставив гравець Любави Василь Синишин. Цей єдиний гол і привів команду Любава до чемпіонського п'єдисталу зимового турніру з міні-футболу 2014.

Організаторами турніру були визначені кращі гравці фіналу: кращим воротарем було обрано Д.Кіцкая (Бучач), кращий захисник змагань — Р. Легкий (Г. Слобідка), кращим  нападником визначено М. Трухана (Любава), а кращим гравцем фіналу став О.Благий (Галичина) Також у номінації найстарший гравець турніру було обрано І.Б. Дуду (Любава), який теж був нагороджений організаторами змагань.

Команді-переможниці було вручено кубок та грошову винагороду, а всім командам, учасникам фіналу,  грамоти та грошові винагороди. Нагородження проводили син Б. Дзьоби, начальник відділу спорту РДА — П.Фрончак, директор ДЮСШ — М. Паньків.

За матеріалами Монастириський спортклуб

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook