Є надія, що тернопільська Нива зможе зіграти до кінця сезону
![Є надія, що тернопільська Нива зможе зіграти до кінця сезону](http://sports.te.ua/upload/news/f6ea23dc0694a7e8e55b14a16778780e53196e0978356.jpg)
Про це сайту Football.ua розповів президент Професійної футбольної ліги України Мілетій Бальчос.
— Аналізуючи роботу клубів першої та другої ліг, можна прийти до висновку, що найважче зараз доводиться трьом: МФК Миколаїв, тернопільській Ниві і Енергії (Миколаїв). Наскільки складна ситуація в цих клубах і чи є надія, що вони вийдуть на старт у другій частині сезону?
— Енергія (Миколаїв) надіслала листа, і сьогодні на засіданні ЦР ПФЛ було прийнято рішення про зняття цієї команди з турніру. Інші названі клуби — ми зараз з ними працюємо, і є надія, що вони, як мінімум, зможуть зіграти до кінця сезону.