Про нас
увійти

Нове табло на Тернопільському стадіоні матиме 10х6 метрів

категорія: Футбол | дата: 07 08 2011
Нове табло на Тернопільському стадіоні матиме 10х6 метрів

Особливо тернополян цікавить, коли ж вони побачать нове сучасне інформаційне табло. Адже старе демонтували ще на початку квітня цього року.

- Щиро вболіваю за наше місто під час підготовки до чемпіонату Євро-2012, - каже тернополянин Олександр Невінський. – Спостерігаю за проведенням ремонтних робіт на центральному стадіоні. Але найбільше мене цікавить, коли уже встановлять те сучасне, розрекламоване, інформаційне табло? Адже ще чотири місяці тому, коли знімали старе, обіцяли незабаром на його місці облаштувати нове.

Як запевняє директор Тернопільського міського стадіону Ярослав Колісник, табло встановлять як тільки уряд виділить кошти на його закупівлю – зараз шукають найвигіднішу і найдешевшу пропозицію.

- Сьогодні є єдина інформація про те, що майбутнє табло матиме розміри десять на шість метрів, - продовжує пан Ярослав. – Найкращою пропозицією по виготовленні та встановленні такої конструкції є проект від київської фірми “Візуальні технології”. Незабаром її конструктори ставитимуть два аналогічні табло, тільки вертикального формату, на одеському стадіоні “Чорноморець”.

Проте, за словами посадовця, грошей на табло зараз немає. Їх просять в уряду. Треба біля 1,3 млн. гривень. Хоча загалом на закінчення оновлювальних робіт на стадіону потрібно майже 9 млн. гривень. Коли держава виділить ці кошти - невідомо.

- Ми намагаємося підшукати найвигіднішу комерційну пропозицію, - запевняє він, - можливо вона обійдеться нам і в меншу суму. Але поки тендер не оголосили, тому говорити про щось конкретне надто рано.

Стосовно тернопільських фірм, пан Колісник зауважує, що не бачить претендентів на встановлення інформаційного табло, адже у них недостатньо розвинуті технології для виготовлення такої складної конструкції. Останній термін для встановлення – грудень 2011 року.

Джерело: "20 хвилин"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook