Про нас
увійти | реєстрація

Нива Тернопіль: пацієнт скоріше мертвий, ніж живий

категорія: Футбол | дата: 25 02 2014 | переглядів: 811
Нива Тернопіль: пацієнт скоріше мертвий, ніж живий

Прикро, але останнім часом в Україні становище футбольний клубів напряму залежить від політики. Заручником такої ситуації стала і тернопільська Нива, яка от от може поповнити список клубів, що зникли з футбольної мапи країни.

Ні для кого не секрет, що почесним президентом Ниви є Валентин Хоптян, який є представником вже колишньої влади. У зв'язку із останніми подіями в країні пан Хоптян покинув свій пост губернатора, а водночас і перестав володіти важілями впливу для подальшого фінансування команди.

І хоча в останніх повідомленнях Валентина Хоптяна він запевняв, що Нива існуватиме та вийде у півфінал кубка України, але тепер існування клубу — під величезним знаком запитання. Найголовніше, що у клубу є чималий борговий шлейф, який тягнеться за Нивою ще з минулого року і зростає з кожним місяцем, відповідно до зарплат футболістів. На даний момент клуб заборгував гравцям та персоналу порядка 2 мільйонів гривень. Але хто ж "гаситиме" ці борги, які лише зростають?

В своїх коментарях головний тренер Ниви Ігор Яворський теж покладався на губернатора, який "годував" тренера обіцянками. За останніми даними борги повинні були погасити ще минулого тижня, але цього знову не сталося.

До кубкової гри проти черкаського Славутича залишається трохи більше місяця. І в той час, як суперники Ниви у Першій лізі провели вже по кілька товариських матчів і тренувальні збори, тернопільська команда лише очікує на гроші та бодай якісь натяки на існування клубу.

Найбільше у цій ситуації страждають вболівальники та футболісти. Гравці Ниви, які мають трудові угоди з клубом, не знають що робити. Більшість із них ризикують взагалі залишитися поза межами футболу, принаймні, до літа. А також не отримати заробленого у Ниві.

Прикро, але вже за місяць Нива може стати в один ряд з вінницькою Нивою, рівненським Вересом, івано-франківським Прикарпаттям та іншими клубами, які "живуть" лише в пам'яті своїх прихильників…

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: