Про нас
увійти

Які зарплати у тренера і футболістів тернопільської Ниви?

категорія: Футбол | дата: 18 02 2014
Які зарплати у тренера і футболістів тернопільської Ниви?

Зарплати футболістів тернопільської Ниви складали від 2 до 20 тис. грн. у місяць. Найбільші зарплати отримували лідери команди. Зарплата головного тренера Ігоря Яворського — 30 тис грн.

Про це учора в прямому ефірі ТВ-4 розповів Автанділ Мдінарадзе, який донедавна обіймав посаду  президента команди. За його словами, річний бюджет Ниви перевищує 8 млн грн.

— Місячний фонд заробітної плати — 350 тис грн., помножити на 12 місяців — буде понад 4 млн грн. Преміальні у нас від 80 до 120 тис. грн. за матч — залежно від того, матч вдома чи на виїзді. Якщо Нива за рік виграє 15 матчів, це ще 1,5 млн грн. Проживання, харчування, переїзди, форма… Річний бюджет команди зі всіма витратами складає більше 8 млн грн, — пояснив кінцеву цифру Мдінарадзе.

Він також наголосив, що перед футболістами в будь-якому разі доведеться розраховуватися за борги і краще це зробити оперативно — доки більшість з них не покинула команду.

— Зараз я вже не керую командою, не знаю, на яких умовах відпускають футболістів в інші команди. Якщо йому віддають документи і переривається контракт, то треба з’ясувати, на яких умовах — футболісти відмовляються від заборгованих грошей чи ні. Бо якщо ні, то вони подадуть апеляцію у вищі інстанції і в решті решт Ниві так чи інакше доведеться виплатити заборговане. Але тоді вже доведеться платити футболісту іншого клубу! Тому ситуацію з погашенням заборгованостей треба вирішувати вже, а не гратися обіцянками. Валентин Антонович обіцяв, що гроші будуть на початку грудня, потім 20 грудня, потім 20 січня, потім початок лютого, потім "до суботи". Але грошей нема, є тільки обіцянки, — констатував Мдінарадзе.

За матеріалами 0352.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook