Про нас
увійти

Тернопільська обласна Федерація футболу запрошує до навчання!

категорія: Футбол | дата: 12 02 2014
Тернопільська обласна Федерація футболу запрошує до навчання!

Тернопільська обласна Федерація футболу втретє організовує навчання за програмою "С" — диплому ФФУ, яка передбачає вивчення курсу спеціалізації з дисципліни "Теорія і методика викладання гри у футбол".

Навчання проводитимуться на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у вигляді лекцій, методичних, семінарських, практичних занять, навчальної практики та рольових ігор.

На лекціях повідомлятимуться теоретичні відомості на базі сучасних тлумачень теорії і практики спортивного навчання і тренування юних та аматорських футболістів у сфері технічної, тактичної, фізичної і психологічної підготовки, про активні методи навчання та виховання, про фізичні механізми адаптації в інтенсивній м'язовій діяльності, про гігієнічні норми харчування спортсменів, про педагогічний та лікарський контроль в управлінні футбольною командою та ін.

На методичних, семінарських і практичних заняттях розширюються знання про техніко-тактичну, фізичну, психологічну підготовку футболістів до змагань, вдосконалюються вміння та навички планувати навчально-тренувальний процес, засвоюється матеріал про ефективні методики з проведення комплексного контролю за станом тренованості.

Протягом навчальної практики вдосконалюються вміння і навички управління підготовкою футболістів в навчально-тренувальному процесі.

Кандидатами до навчання можуть бути особи, які відповідають критеріям:

— досвід виступу у професійних, аматорських чи дитячо-юнацьких футбольних командах;

— мати диплом про закінчення вищого або середнього навчального закладу.

За результатами випускних іспитів слухачі отримають сертифікат та ліцензію Федерації футболу України на право тренувати аматорські та дитячо-юнацькі команди протягом 4 років.

22 лютого 2014 року з 11.00 години в аудиторії № 177 ТНПУ ім. В. Гнатюка (головний корпус) розпочнеться перший лекційний день.

Довідки за телефоном 0674234369

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook