ФК Тернопіль розписав нічию зі Скалою

категорія: Футбол | дата: 12 02 2014

Щойно на Львівщині завершився перший товариський матч ФК Тернопіль у цьому  році. Підопічні Василя Івегеша зіграли внічию (1:1) зі своїм суперником по Другій лізі — стрийською Скалою.

У стартовому складі муніципалів з'явився лише один новачок — екс-футболіст київського Динамо-2  Ігор Мединський. Саме він наприкінці першого тайму вивів свою нову команду вперед. Ігор забив після скидки від свого партнера Василя Чорного (1:0). Загалом у першому таймі тернополяни володіли невеликою ігровою перевагою, тому справедливо пішли на перерву переможцями.

У другому таймі наставник ФК Тернопіль провів низку замін, випускаючи на поле молодь. Суттєво омолоджений склад команди не зумів втримати мінімальної переваги. Наприкінці гри стрияни скористалися помилкою оборони Тернополя і зрівняли рахунок (1:1).

Вирвати перемогу для Тернополя міг Віталій Богданов. Однак два його удари на останніх хвилинах у сітку не потрапили. Спочатку він влучив у стійку, а потім пробив трішки вище рамки воріт.