Хто виграв кубок Тернопільського району з міні-футболу?

категорія: Футбол | дата: 12 02 2014

8-9 лютого на футбольних майданчиках села Великі Гаї та селища Великі Бірки відбувались баталії на кубок Тернопільського району з міні-футболу 2014 року пам’яті Героїв Крут. Учасниками змагань стали двадцять команд, які представляли села та фізкультурно-спортивні клуби Тернопільського району, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Ігри проходили у чотирьох підгрупах, де виступало по 5 команд, а далі за підсумками зустрічей по дві команди з підгрупи виходили у фінал. В результаті 4 місце посіла збірна Ветеран. Бронзовими призерами турніру стали футболісти із смт Великі Бірки. Друге місце посіли представники села Товстолуг. А кубок Тернопільського району з міні-футболу 2014 року виборола команда села Великі Гаї.

Кращим воротарем турніру став Володимир Попко (команда Ветеран), звання Кращий бомбардир отримав Ігор Бадло (Великі Гаї), а Кращим гравцем турніру був назавний Назар Галабза із команди села Товстолуг.

Організатором змагань виступив сектор молоді та спорту райдержадміністрації Тернопільського району за підтримки районної федерації футболу. Переможці в номінаціях отримали призи, а переможець і призери турніру були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Головний суддя змагань — Богдан Антонів.