Про нас
увійти

Легенда черкаського футболу: Тернопільська Нива не повинна залишитися без підтримки

категорія: Футбол | дата: 10 02 2014
Легенда черкаського футболу: Тернопільська Нива не повинна залишитися без підтримки

Легенда черкаського футболу Роман Поліщук ексклюзивно для UA-Футбол поділився своєю думкою щодо катастрофічної фінансової ситуації в тернопільській Ниві — майбутнього суперника черкаського Славутича в 1/4 кубка України.

Нагадаємо, що головний тренер Ниви Ігор Яворський заявив, що якщо до 10 лютого нічого не зміниться, то тернопільський клуб припинить існування, а черкаський Славутич в такому випадку може автоматично пройти в півфінал національного кубка.

"Я чув, що у Ниви зараз якісь фінансові проблеми, але футболістам Славутича не варто на це звертати увагу. Тернопільська команда зараз сама тренується, без контрольних матчів.
Звичайно, футболісти чекають дозволу ситуація. Знаю, що багато хлопців не хочуть залишати клуб, чекають виплати заборгованостей. А деякі навпаки сподіваються, що клуб продовжить своє існування.

Вважаю, що такий клуб не повинен залишитися без підтримки. Тим більше Нива цього сезону непогано грає у Першій лізі, дійшла до 1/4 кубка України. За розвитком ситуації спостерігають всі: як футболісти Ниви, так і футболісти Славутича, які можуть автоматом отримати путівку в історичний для черкаського футболу півфінал, — зазначив Роман Поліщук.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook