Чим займалися футболісти ФК Тернопіль під час зимової перерви?
![Чим займалися футболісти ФК Тернопіль під час зимової перерви?](http://sports.te.ua/upload/news/d7ae3628987d12210162555d260df30e52e7ab8b4b271.jpg)
Майже два місяці перебували у відпустці футболісти муніципального клубу Тернопіль. Перед новим роком тренери роздали гравцям індивідуальні плани підготовки.
Щоб втримати оптимальну форму у період відпусток гравці ФК Тернопіль брали участь у різноманітних футзальних турнірах. Майже вся основа муніципального клубу взимку захищала кольори хмельницького Конфермату у футзальному чемпіонаті Преміум-ліга.
Зокрема у футзалі свої сили перевіряли Ігор Курило, Степан Клекот, Сергій Атласюк, Андрій Кондзьолка та Андрій Дубчак. Компанію гравцям ФК Тернопіль склав і колишній гравець цієї команди Ігор Козелко.
Зазначимо, що під час виступів тернополян Конфермат зберігав лідерство у чемпіонаті Преміум-ліги.
sports.te.ua