Про нас
увійти

Сергій Атласюк: "До літа — я гравець ФК Тернопіль"

категорія: Футбол | дата: 26 01 2014
Сергій Атласюк:

Одним із лідерів муніципального футбольного клубу Тернопіль у першій частині цього сезону був центральних оборонець Сергій Атласюк. Захисник не лише працював на оборону своєї команди, але й став одним із двох кращих бомбардирів Тернополя. Чоловік сподівається здобути з клубом путівку у Першу лігу.

 У Другій лізі захисник ФК Тернопіль Сергій Атласюк забив вже 8 голів. Чотири рази він вражав ворота з гри, ще стільки ж — з пенальті.

— Я не сподівався від себе такої результативності, — зізнається Сергій Атласюк. — Звісно, що мені приємно забивати голи і тим самим допомагати своїй команді. Тим паче, що кілька моїх м'ячів були вирішальними. Забивати став ще більше, коли мені довірили пробивати пенальті. Втім, я не ставлю перед собою завдання стати кращим бомбардиром клубу.

За словами футболіста, поставлене перед командою завдання перед сезоном гравці поки виконують.

— Перед нами стояла мета — бути у четвірці до зимової перерви, — каже він. — Ми завершили рік на третій позиції, хоча могли бути і першими. Якби не прикра поразка у Херсоні, то гадаю ми б були на вершині турнірної таблиці. Проте я дуже радий, що вдома ми жодного разу не програли і подарували радість нашим вболівальникам.

Надійна гра Сергія Атласюка, звісно ж, привернула увагу інших клубів. Гравець каже, що пропозиції у міжсезоння у нього були, але до літа він — гравець ФК Тернопіль.

— На мене виходили певні команди, але я маю чинний контракт із Тернополем, — додає Сергій Атласюк. — Тож поговоривши із керівництвом ми вирішили, що я залишуся тут до завершення чемпіонату. Якщо нам вдасться виконати своє завдання і вийти у Першу лігу, то можливо і залишуся у Тернополі. Проте наперед загадувати я не хочу. Все буде відомо влітку.

"Муніципали" розпочинають тренування до чемпіонату 20 січня. Команда збереться разом і пройде медичний огляд.

— Перед новим роком тренери роздали кожному гравцю індивідуальний план занять, — каже Сергій Атласюк. — Це зокрема були бігові вправи, кроси. Свого плану я дотримувався. Вранці 1 січня я вже бігав крос. Також старався проводити відпочинок активно. З партнерами ми їздили на турнір у Красилів. Також щотижня грали у фут зал у Хмельницькому, тож форму підтримували постійно.

Гравець зізнається, що за час відпустки встиг відпочити та набратися нових сил.

— Відверто кажучи, навіть засумував за футболом, - каже він. — Новий рік зустрічав у колі своїх батьків, дружини та сина. На Різдво ми їздили до батьків дружини.

Сергій Атласюк каже, що його команда готова боротися за путівку у Першу лігу.

— Хочемо завершити сезон у трійці і виконати наше завдання, — говорить футболіст. — Нашу команду вже бояться суперники. Перш за все наша сила у колективі. У ФК Тернопіль зібралися однодумці, які мають одну спільну мету. Останнім часом проти клубу порушують якісь кримінальні справи. Я б не хотів, щоб якісь сторонні фактори заважали розвиватися нашій команді. Надіємося на краще!

До речі, футболіст поєднує професійну кар'єру футболіста із роботою вчителя фізичної культури у тернопільській школі №3.

— Співробітники у школі постійно підтримують мене, — каже Сергій Атласюк. — Вони слідкують за кожним матчем ФК Тернопіль, переживають. Директор школи Степан Дудяк відпускає мене на матчі та на тренувальні збори. Я дуже вдячний своїм колегам за таку підтримку.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook