Про нас
увійти

Віталій Романюк: "Якщо ситуація не зміниться, немає сенсу залишатися у Тернополі"

категорія: Футбол | дата: 28 12 2013
Віталій Романюк:

Завершивши виступи у першому колі чемпіонату, гравці першолігової тернопільської Ниви пішли зимувати без грошей.

За словами футболістів, клуб завинив гравцям одразу по кілька зарплат та преміальні. Хоч і керівництво Ниви обіцяє вирішити усі фінансові питання, однак у гравців команди уже є сумніви щодо мабутнього клубу. Про це та інше в інтерв’ю розповів захисник команди Віталій Романюк.

— З нами не розрахувалися і найобразливіше те, що нас годують обіцянками, — починає розмову Віталій Романюк. — Кажуть, що гроші нам дадуть з тижня на тиждень. Якщо не дадуть зарплату за грудень, то це уже буде третя зарплата, яку нам не виплатили. Про преміальні взагалі не говорю.

— Чи є надія, що усі фінансові питання будуть вирішені?

— Усі на це сподіваються, однак з нами з керівництво команди не зв’язок не виходить. У нас не було жодних зібрань, відтак інформації немає.

Губернатор Тернополя Валентин Хоптян сказав, що це питання постарається вирішити.

— Це було два тижні тому. Утім, з того часу нічого не змінилося. Була спочатку інформація, що з нами розрахуються після останнього матчу у 2013-ому році, однак ця неприємна ситуація уже тягнеться більше місяця.

Ви особисто вірите у те, що усі заборгованості перед футболістами будуть погашені?

— Не особливо. Хлопці у команді засмучені, адже у них сім’ї і їх потрібно годувати. Зізнаюся, коли сезон тільки розпочинався, були зовсім інші розмови. Нам обіцяли, що усі зарплати і преміальні будуть виплачені. Такий поворот подій ніхто з гравців не прогнозував. Наскільки я знаю, усі обіцянки переносяться на новий рік. Є розмови, що у середині січня погасять перед нами борги. Утім, справи у цій ситуації не зовсім у грошах. Є чимало футболістів, які мають певні пошкодження чи травми. За цей час у період відпустки можна було б залікувати усе, однак без грошей це питання закрити складно. Образливо те, що ти працював на полі, викладався на сто відсотків, а зараз навіть нема коштів, аби залікувати певні ушкодження.

Чи є інформація щодо майбутнього Ниви взагалі?

— Жодної. Ніхто нічого не говорить, однак, наскільки мені відомо, команда мала б продовжити виступи у Першій лізі. Не здивую нікого, якщо скажу, що потрібно — закрити спочатку фінансове питання, а потім будувати плани на майбутнє.

— Чи шукають гравці Ниви уже нові команди?

— Думаю, що так. Кожна нормальна людина, опинившись у такій неприємній ситуації, шукала б собі інше місце роботи.

— А ви особисто?

— Так, дзвонять люди, питають про плани на майбутнє. У мене з Нивою є контракт до весни і якщо ситуація залишатиметься незмінною, немає сенсу залишатися у Тернополі. Звісно, злість на команду через ці борги трохи є, але, це, мабуть, не тільки у мене. Попри це, є варіанти, що ніхто нікуди не поїде. Це у тому випадку, якщо з нами розрахуються і дадуть певні гарантії про майбутнє команди. Але це дуже складне запитання.

Джерело: Вголос

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook