Василь Івегеш: "Переглядаємо велику кількість футболістів з Тернопільщини"
![Василь Івегеш:](http://sports.te.ua/upload/news/3ac3a97518bdca19871d0b33c9d0a88d52bd7f09346e6.jpg)
Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш у коментарі телеканалу ТТБ розповів про успіхи структури клубу.
— Керівництво нашого клубу поставило перед нами завдання виходу у Першу лігу. Ми у першій частині сезону зуміли посісти місце у четвірці і поки все йде за планом. Приємно працювати, коли завдання вдається виконувати. Ми також гордимося нашою командою ФК Тернопіль-2, яка стала бронзовим призером чемпіонату області. Там грають наші вихованці, студенти педагогічного університету. Також пишаємося нашою студентською командою. Зараз ми переглядаємо велику кількість футболістів з Тернопільщини і я вважаю, що 5-6 чоловік наступного року будуть готуватися з нами до команди майстрів — ФК Тернопіль.