Про нас
увійти

Сергій Надал: "Наступного року футбольний клуб Тернопіль буде у Першій лізі" (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 27 12 2013
Сергій Надал:

25 грудня у сесійній залі Тернопільської міської ради керівництво ФК Тернопіль підбило підсумки року. Почесний президент клубу Сергій Надал розповів про репресії щодо клубу та плани команди на майбутній рік.

— У мене є інформація, що зараз є поданий позов до суду з вимогою заблокувати рахунки футбольного клубу, та арештувати майно. Це або політичні репресії проти керівництва клубу, або ж грошове замовлення "вбити" наш клуб. Проте я би хотів подякувати усім футболістам та тренерам команди за ту роботу, яку нам вдалося зробити. Я гадаю, що ані політичні репресії, ані інші заказні речі не зможуть завадити роботі нашого клубу, — сказав міський голова Тернополя.

Сергій Надал ще раз підтвердив наміри команди у наступному році вийти до Першої ліги.

— На сьогоднішній день ми посідаємо місце у чільній четвірці Другої ліги. Це питання цього року, адже наступного року футбольний клуб Тернопіль буде у Першій лізі. Ось такі у нас амбітні плани і, можливо, їх ніхто не сприймає. Але минулого року ніхто не вірив що ми будемо виступати у Другій лізі. Та пройшов час і ми показали, що є сильнішими за інших. Зараз ми проводимо пошук додаткових джерел фінансування, оскільки фундамент кожної команди це виплата зарплат, оплата поїздок та премій. Частину заборгованості перед гравцями керівництво клубу вже проплатило, а ще частину повернемо протягом найближчого місяця. Ми впевнено закінчили цей рік і у наступному будемо впевнено крокувати у Першу лігу, — підсумував Сергій Надал.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook