Про нас
увійти

Ігор Пердута: "Навіть чемпіонам завжди є куди рости і прагнути"

категорія: Футбол | дата: 24 12 2013
Ігор Пердута:

23-річного півзахисника Ворскли Ігоря Пердуту по праву можна назвати відкриттям сезону.

Вихованець тернопільської школи футболу, який дорослішав в "дублі" полтавського клубу, після якого пройшов хрещення першою лігою у столичній Оболоні, зміцнівши, повернувся до Полтави, де в повний голос заявив про свої амбіції. Як виявилося потім, амбіції ці були небезпідставні. 18 з 18-ти ігор в літньо-осінній частині сезону Ігор відіграв у складі команди Сачко. І нехай в цих матчах, звичайно ж, не обходилося без помарок, показник стабільності для молодого гравця гідний самих захоплених відгуків. Перебуваючи в заслуженій відпустці, Ігор з радістю погодився відповісти на кілька запитань прес-служби.

— По суті, перші півроку ти отримав постійну ігрову практику, завоювавши місце в основному складі Ворскли. Шлях до головної команди був тернистим?

— Так, звичайно. Шлях був важким, довгим і дуже звивистим. Я дуже радий, що Василь Вікторович дав мені шанс проявити свої найкращі якості, потім довірив місце в стартовому складі. І це є ще більшим стимулом трудитися більше і якісніше, щоб виправдати цю довіру тренерського штабу.

— Враження від сезону. Розраховували на те, що команда буде претендувати на місце в провідній шістці чемпіонату?

— Враження, чесно кажучи, двоякі. Перше коло ми закінчили на хорошому місці в турнірній таблиці, але от останніх два матчі залишили, звичайно, неприємний осад ...

— Які найяскравіші і невдалі поєдинки міг би виділити?

— Найбільш вдалими я вважаю матчі з грандами, тому що ми змогли забрати у них очки, показавши при цьому змістовний футбол, а відверте розчарування — остання гра в Донецьку.

— Над чим, як вважаєш, ще належить працювати особисто тобі і команді в цілому?

— О, особисто мені потрібно працювати над багатьом (сміється). Особливо варто попотіти, удосконалюючи дії лівою ногою. Що стосується команди, то навіть чемпіонам завжди є куди рости і прагнути. У нас попереду багато роботи і успішних ігор. Сподіваюся, з весною наша гра стане ще цікавішою і результативною.

— Як спланував зимову відпустку. Кілька слів про план індивідуальної підготовки?

— Я з моєю нареченою був кілька днів у Києві в гостях у сім'ї Вадима Сапая. Потім тиждень відпочивали за кордоном. Зараз у колі сім'ї чекаємо наближення Нового Року та свят. Нам усім роздали індивідуальні плани, в них входять пробіжка, тренажерний зал, басейн та інше. Так що відпочинок у спортсмена, як бачите, ну ніяк не може бути пасивним. Всіх з наступаючими святами. Радості та благополуччя вашим родинам.

Джерело: ФК Ворскла

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook