Микола Плетеницький більше не буде виступати за ФК Тернопіль
![Микола Плетеницький більше не буде виступати за ФК Тернопіль](http://sports.te.ua/upload/news/de6130ba03c87caac1a0171519259ab752b011a9ed73f.jpg)
Як повідомив головний тренер футбольного клубу Тернопіль Василь Івегеш, його команду покинув голкіпер Микола Плетеницький.
Один із лідерів клубу відіграв у Тернополі лише рік, але за цей час зарекомендував себе з кращої сторони.
— На сьогодні у нас одна втрата. Команду вже залишив її воротар Микола Плетеницький. Ми всіма силами пробували його залишити, адже перед ФК Тернопіль ставляться високі цілі в чемпіонаті, команда пробилася до чвертьфіналу кубка, однак він вирішив по-іншому. Наскільки мені відомо, його запрошено до клубу Першої ліги Титан з Армянська, — сказав Івегеш в інтерв'ю Номер один.