Визначились переможці турніру з міні-футболу "Кубок Святого Миколая"

категорія: Футбол | дата: 16 12 2013
Визначились переможці турніру з міні-футболу

13 команд стали учасницями турніру з міні-футболу серед працівників державних установ, підприємств та організацій "Кубок Святого Миколая", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відбувався такий захід 14-15 грудня в Тернополі, на базі спортивного комплексу "Політехнік". Провело змагання управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації за підтримки Тернопільського відділення Національного Олімпійського комітету України.

У змаганнях взяли участь, зокрема, дві команди Тернопільського національного технічного університету — Олімпік та Політехнік, представники Управління пенсійного фонду, Головного управління статистики, Головного управління державної казначейської служби, Департаменту соціального захисту населення, Головного управління Держземагенства, Тернопільського окружного адміністративного суду, обласного центру зайнятості, державної інспекції сільського господарства, Тернопільської обласної державної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку та команда ветеранів тернопільського футболу. До речі, саме вони і стали переможцями турніру.

Отож, команда ветеранів тернопільського футболу виграла у фіналі у футболістів Головного управління державної казначейської служби з рахунком (3:1), які стали срібними призерами змагань. Третє місце посіла команда Департаменту соціального захисту населення, перемігши у втішному фіналі команду ОДА.

Загалом у турнірі з міні-футболу серед працівників державних установ, підприємств та організацій "Кубок Святого Миколая" виступило близько 150 спортсменів.