Про нас
увійти

Гравці першолігової тернопільської Ниви пішли зимувати без грошей

категорія: Футбол | дата: 13 12 2013
Гравці першолігової тернопільської Ниви пішли зимувати без грошей

За словами футболістів, клуб завинив гравцям одразу по кілька зарплат та преміальні. Хоч і керівництво Ниви обіцяє вирішити усі фінансові питання, однак у гравців команди уже є сумніви щодо мабутнього клубу. Про це та інше в інтерв’ю Вголосу розповів один з лідерів команди Борис Баранець.

— Борисе, яка ситуація в команді на даний момент?

— Після завершення останнього матчу з нами попрощалися і пообіцяли, що відбудеться зустріч, на якій і планувалося, що нам розкажуть про майбутнє команди і розрахуються з гравцями. Утім, ця зустріч не відбулася і невідомо чи відбудеться взагалі. З керівництва команди до нас ніхто не прийшов. Зараз у нас усе в телефонному режимі. Конкретних планів ніхто поки не називав.

— Доки відпустили команду?

— Якщо з нами не будуть розраховуватися, то важко сказати коли гравці будуть виходити з відпустки. Попередньо нам сказали, що 20 січня повинні зібратися усім колективом.

—За скільки місяців є заборгованість перед футболістами?

— За декілька. Є заборгованість зарплаті та преміальних.

— Чи є обіцянки збоку керівництва вирішити усі запитання?

— Кілька днів тому губернатор Тернополя сказав, що він особисто постарається, аби ці питання були закриті до кінця цього тижня. Наразі ми чекаємо приємних новин, однак з кожним днем стає все важче і важче чекати і у це вірити.

— Чи шукають гравці Ниви уже нові для себе команди?

— Важко відповісти, адже усе тихо. Думаю, усі наші футболісти чекають що буде далі. Гадаю, пройде тиждень і тоді уже всі будуть приймати певні рішення. Звісно, я не буду говорити за всіх гравців Ниви, однак у мене особисто немає бажання грати за команду і не отримувати зарплату.

— Коли, на Вашу думку, ситуація проясниться остаточно?

— Якщо чесно, вірю губернатору. Думаю, що він — людина слова і це питання буде скоро закритим. Я привик працювати чесно. Так як поступаю я, хотів би, щоб і клуб так поступав зі мною.

— Якщо відверто, то гравців команди, мабуть, обурила така ситуація. Як не як, Вам при підписі контракту не казали про такі затримки зарплатні.

— Як Ви думаєте, не обурює, коли люди говорять одне, а виходить зовсім по-іншому? Люди дають чесне слово, однак…

— Чи є думки змінити команду?

— Наразі думки лише про те, аби з командою розрахувалися і розказали про плани на майбутнє. Він того уже можна буде відштовхуватися як жити далі.

— Що взагалі гравці Ниви кажуть про дану ситуацію? Чи шукають футболісти уже інші команди?

— Таких розмов немає. Просто така ситуація усіх злить, адже на носі новорічно-різдвяні свята, а у людей немає грошей.

— Як взагалі оціните виступ Ниви у першому колі чемпіонату першої ліги?

— З тим фінансуванням яке у нас було, то Нива стрибнула вище голови. Наш теперішній результат є достойним. Керівництвом було поставлене завдання потрапити у десятку. Вважаю, ми не багато відстали від команд, які йдуть вище нас у турнірній таблиці. Звісно, за винятком лідерів першості.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook