Наші за "кордоном". Гол від Ящука

категорія: Футбол | дата: 04 08 2011
Наші за

Минулого тижня тернополяни не тільки брали участь у чемпіонатах України з футболу. Представник бельгійського чемпіонату Олег Ящук у першому матчі нового сезону подарував своїй команді перемогу.

Свято для Ящука

Справжнім святом для тернополянина Олега Ящука завершився перший тур чемпіонату Бельгії з футболу В першому ж матчі сезону Олег порадував публіку голом. Більше того, він став переможним для "Серкля", який у гостях бився з "Гентом", і тим самим затьмарив дебют новому головному тренеру опонентів Тронду Сольеду. Загалом гра проходила на зустрічних курсах і обидва колективи не збиралися дарувати перемогу супернику. Проте вирішальним став епізод на 80-ій хвилині, коли головна зірка "Серкля" Олег Ящук реалізував одинадцятиметровий удар і тим самим подарував вболівальникам та собі першу перемогу у новому футбольному сезоні

Ільющенков пропустив тричі

Днем раніше, а саме у суботу відбувся ще один своєрідний дебют вихованця тернопільського футболу. Голкіпер тепер вже львівських "Карпат" Олександр Ільющенков провів свій перший офіційний матч у футболці нового клубу. Правда сталося це у чемпіонаті молодіжної першості.

Молодіжний склад "Зелених левів" у суботу протистояв полтавській "Ворсклі". Полтавчани, які цей сезон розпочали напрочуд вдало не залишили шансів львів’янам. Наш Олександр Ільющенков відіграв весь поєдинок, але три пропущені м’ячі трішки затьмарили його дебют.

Дураю завадила травма

Прикрі новини надійшли зі стану кіровоградської "Зірки", кольори якої захищає наш земляк Тарас Дурай. У минулому матчі захисник догравав із травмою, а цього разу у матчі проти вінницької "Ниви" Тараса на полі не побачили. Виною всьому – все та ж травма. Поки не відомо чи зможе тернополянин відновитися до наступного матчу кіровоградців.

Ще один екс-футболіст тернопільської "Ниви" - Андрій Ковальов з’явився на футбольному полі у черговому турі першої ліги. Нагадаємо, що нападник влітку покинув стан тернопільської команди і перебрався до Миколаєва, де захищає кольори місцевої однойменної команди.

У неділю команда Ковальова на власному полі приймала ужгородську "Говерлу-Закарпаття". Колишній нападник "Ниви" вкотре з’явився на полі з перших хвилин поєдинку та створював небезпечні моменти біля воріт суперників. Але того дня фортуна посміхнулася гостям, які завдяки єдиному забитому голу, вивезли із Миколаєва три очки.

Лівіцький відіграв повний матч

Продовжує набирати очки команда тернополянина Олега Лівіцького – донецький "Олімпік". Дебютанти першої ліги українського футболу у минулому турі вже здобули першу перемогу у сезоні. Цього разу донеччани набрали лише одне очко у матчі проти ФК "Одеси".

Наш земляк Олег Лівіцький знову з’явився на полі у основному складі команди. Проте це й не дивно, адже тернопільський захисник являється ключовою фігурою у обороні донецького колективу.

У матчі проти одеського клубу "Олімпік" діяв доволі впевнено, але й пропустив першим. На 69-ій хвилині "Одеса" вийшла вперед зусиллями Валентина Полтавця. Та не пройшло і двох хвилин, як нападник донеччан Іван Матяж відновив рівновагу. Отож, підсумковим рахунком у матчі стала бойова нічия 1:1.