Про нас
увійти

ФК Тернопіль завершує рік поразкою у Херсоні (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 30 11 2013
ФК Тернопіль завершує рік поразкою у Херсоні (ФОТО)

Літньо-осінню частину Другої ліги футболістам муніципального ФК Тернопіль не вдалося завершити на мажорній ноті. Кристал взяв реванш за серпневий програш у Тернополі і не дозволив тернополянам вийти на перше місце.

Наставник ФК Тернопіль не дарма віддавав належне херсонській команді, яка не на жарт розігралася у чемпіонаті. До зустрічі з муніципалами, футболісти Кристалу вісім матчів поспіль не програвали. А враховуючи кадрові проблеми Тернополя, господарі поля надіялися продовжити свою успішну серію.

Нагадаємо, що через дискваліфікацію участь у грі не взяв один з лідерів Тернополя — Богдан Семенець. Під запитанням була участь у матчі півзахисника Романа Гаврилюка, проте футболіст зумів подолати хворобу і вийшов у старті. А дискваліфікованого Семенця на вістрі атаки ФК Тернопіль замінив Сергій Полянчук.

Старт херсонського матчу для Тернополя видався неабияк важким. Господарі поля одразу ж розпочали осаду воріт Плетеницького, подавши за стартові хвилини декілька кутових ударів. Тернополяни були змушені відбиватися і надіятися лише на контратаки. Одна із таких атак муніципалів могла принести успіх, але Гаврилюк не влучив у ствір воріт. Згодом, обігравшись із Богдановим, по воротах пробивав Полянчук, але господарів у цьому епізоді врятував каркас воріт.

У такому ритмі завершився перший тайм. Наприкінці міг забивати Куріцький, а також кілька ударів відбив Микола Плетеницький, якого футболісти Кристалу обстрілювали зі всіх сторін.

Схожий футбол обидві команди демонстрували і після перерви. Щоправда тепер на полі було більше боротьби. Кінцівка матчу видалася вкрай нервовою, адже моменти мали як гості, так і херсонські футболісти. Але фортуна обернулась лицем саме до Кристалу. Сергій Атласюк, який у серпні приніс Тернополю перемогу над Кристалом, тепер подарував три очки суперника. За фол у штрафному майданчику, центральний оборонець отримав вилучення, а Кристал — чудову нагоду вирвати перемогу на останніх секундах гри. Господарі свого шансу не змарнували (1:0).

Друга ліга. 24-ий тур

Кристал – ФК Тернопіль 1:0

Гол: Ленський 93 (пен.)

Вилучення: Атласюк 92

sports.te.ua, фото - ФК Кристал

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook