Руслан Фортуна: "ФК Зірка — це команда у якої є душа"
3 серпня 2003 року футбольна команда Зірка мала бажання заявитися на чемпіонат міста Тернополя з футболу. Гравці ново заявленого колективу були утворені із студентів та любителів, більшість яких мешкала у центральній частині міста.
На даний період колектив задач не ставив, головна мета — це підтримувати здоровий спосіб життя. На наступний рік у команду прийшло декілька нових граців, на чолі якої був Руслан Фортуна, який до сьогодні виборює із командою призові місця.
— Чому команду назвали Зірка?
— Перша наша форма була синьо гранатовою, така як у гранда світового футболу іспанської Барселони — команди зірок найвищого рівня майстерності, тому виникло бажання назвати команду Зірка.
— Чого добилася команда за весь час існування у міських та обласних турнірах?
— Перш за все з приходом нового керіництва в команду у 2003 році, ми боролися за більш високі місця, ставали призерами чемпіонату міста, на турнірах з міні футболу. Молоді, перспективні та талановиті гравці своєю жагою до перемог та власними амбіціями, доводили результатами, що вони є одними з кращих. З кожним роком хтось приходив новий в команду, дехто покидав її, але у основному кістяк команди залишився.
— Які найкращі здобутки?
— До кращих успіхів Зірки можна віднести 2009 рік, коли ми перемогли у всіх 11 матчах чемпіонату міста і стала найкращою у Тернополі, здолавши такі колективи як Ветеран (на чолі із Яворським і Біскупом), Креатор-Буд, Західхлібзбут, Буревісник (зараз ФК Тернопіль). Минулого року у відкритому кубку Тернополя з міні футболу в фіналі здолали команду, тоді учасника Західноукраїнської ліги з футзалу Королівський смак з рахунком (2:1), причому граючи без замін. Найбільш успішним був 2013 рік, в якому ми стали переможцями чемпіонату, кубка та суперкубка міста і довели що на даний момент найкращі у Тернополі серед аматорських команд.
— Якими гравцями наповнена команда?
— Певною мірою у команді робилась ставка на знаходження молодих та перспективних футболістів , котрі підвищували свою спортивну майстерність зростаючи у команді серед гравців, які у свої часи були не тільки у аматорських командах але й у професійних лігах України і близького зарубіжжя.
— Як часто команди гравці зустрічаються у житті?
— Вважаю,що у нас один із найдружніших колективів на Тернопільщині, підтвердженням цього є підтримування дружніх стосунків і взаємодопомога у повсякденному житті, вяткування традиційного командного корпоративуу кінці року.
— Яке основне джерело фінансування?
— Більшість років команда існувала на власних ініціативах, але для досягнення високих результатів необхідна була фінансова підтримка, щоб боротися за найвищі місця. Команду погодився підтримати ТД "Опілля" Тарас Пастух, за що команда віддячила трьома кубками в цьому році.
— Які основні цінності у команді?
— Перш за все створення хорошого мікроклімату у командіосновою якого є на футбольному полі одна команда,а у житті одна сім 'я ,також дисципліна, самовіддача, бійцівські якості, взаєморозуміння та професіоналізм, оскільки всі ці якості поєднані однією цілю та духом.
Джерело: Тернопіль вечірній