Про нас
увійти

Сергій Атласюк: "Не дарма ФК Тернопіль є фаворитом виходу у Першу лігу"

категорія: Футбол | дата: 24 11 2013
Сергій Атласюк:

Центральний захисник ФК Тернопіль Сергій Атласюк розповів про останню домашню гру клубу в році.

— Ми дуже серойзно готувалися до цієї гри, адже це останній домашній поєдинок у цьому році. Хотіли закінчити перемогою і потішити вболівальників. Спершу нам було важко, адже полтавська команда доволі технічна і старається грати у комбінаційний футбол та за рахунок короткого пасу виходити в атаку. Ми старалися одразу їх накривати на нашій половині поля. Потім забили хороший гол, а у другому забили другий. У психологічному плані стало легше. Закінчили рік без домашніх поразок і сподіваємося, що так буде надалі.

— Оціни першу частину чемпіонату.

— Ми розпочали важко, програвши стартову гру у Миколаєві. Але в наступних матчах ми показали, що не дарма є фаворитами виходу у Першу лігу. Якщо команда є у лідерах, то значить все правильно робимо. Дай Бог, збережемо цей склад і вихід в Першу лігу не за горами.

— Ти є кращим бомбардиром команди, хоча виступаєш на позиції центрального захисника. Як тобі вдається забивати?

— Дякувати Богу, що голи якось забиваю і вони приносять користь за команду. Сьогодні забив вже і Богдан Семенець і ми з ним зрівнялися за кількістю голів. Та моє завдання перш за все оборонятися. Забити гол, звісно, приємно, але стати кращим бомбардиром — такого завдання у мене немає.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook