Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Найважливішими в сезоні є перший та останній матч"

категорія: Футбол | дата: 21 11 2013
Василь Івегеш:

Наставник Тернополя Василь Івегеш розповів про підготовку своєї команди до матчу з Карлівкою, а також про те, чому цей матч є одним із важливіших у сезоні

— Поєдинок проти Карлівки — для нас фактично остання домашня зустріч року, тому і налаштовуємось відповідно. Я завжди говорив, що найважливішими в сезоні є перший та останній матч. Першій потрібно виграти, бо на нього, як правило, приходить найбільше уболівальників, а останній для того, щоб у керівництва команди всю зимову паузу був хороший настрій. Хоча звичайно це жарт. Загалом, команда тренується у звичному режимі. Радий, що за день до гри в основній групі вже з нами був Ігор Курило, який зазнав травми в Кривому Розі. Втім, його участь у зустрічі ще під знаком запитання. Про Карлівку знаємо, що це команда міцного середнього рівня. По розмовах також чули, що вони провли непоганий домашній поєдинок у попередньому турі із Оболонню-Броварем, де рахунок (1:3) не відповідає подіям на полі. Тому налаштовуємось серйозно, із футболістами провели відповідні бесіди.

— Фактично троє футболістів основного складу команди — Сороцький, Куріцький та Семенець посеред тижня провели непростий матч студентської ліги проти Буревісника. Який їх функціоальний стан?

— Вищезгадані футболісти після матчу мали додатковий відпочинок, та відновлювальний процес. Вже за день до матчу вони тренувались зі всіма в основній групі зі спільними навантаженнями. По їх грі та розмовах ніяких нарікань на втому не чув — всі заряджені на гру.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook