Про нас
увійти

Ігор Яворський: "В своїх мріях сподівався на 1:0 і не більше"

категорія: Футбол | дата: 18 11 2013
Ігор Яворський:

Тренер тернопільської Ниви Ігор Яворський не очікував такої впевненої перемоги України над збірною Франції. Про це він розповів у коментарі для Gazeta.ua.

— Чесно кажучи, в своїх мріях сподівався на 1:0 і не більше. А 2:0 — дуже приємний сюрприз для мене. Напередодні говорив, що Фоменко матиме перевагу в організації гри. Так воно й сталося. Звісно, хлопці молодці. З трьох моментів реалізували два. Сподобався Артем Федецький. Відчувалося, що хлопець налаштувався на гру, як на останню. Перед грою, видно, зарікся ні в чому не поступатися Рібері. І досяг свого.

— Французи у Сен-Дені з перших хвилин накинуться на наші ворота. Що робити в такій ситуації?

— Вистояти перших 20 хвилин. Тоді атакувальний запал французів піде на спад. Чим ближче до фінального свистка, тим більше відкриватимуться підопічні Дешама. Треба встигати перекривати вільні зони. Першочерговим завданням буде контроль м'яча. Він збиватиме атаки господарів поля. І, звісно, треба будь-що бігти в контратаки. Це відбиратиме в суперника масу сил і дратуватиме його.

— Втрати Федецького і Кучера вдасться компенсувати?

— Обидва гравці були вкрай потрібні у Франції. Особливо, Артем. Ракицький здатен більш-менш безболісно замінити Кучера. Щодо правого флангу оборони, в мене такої впевненості нема. Я не бачу гравця, настільки зарядженого на протиборство із Рібері, як Федецький.

— Часу для відновлення вистачить?

— Гадаю так. Тут команди в рівних умовах. Французам навіть гірше, бо вони мають на один переліт більше.

— Наші гравці вийдуть на матч-відповідь з думками, що рахунок 0:0 чи будуть тримати в думках два забиті в Києві голи?

— Я би хотів бачити, щоб наші грали так, ніби рахунок не відкрито. Але, думаю, це неможливо. Київські 2:0 забути дуже важко. І з цим нічого не поробиш.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook