Гірник та ФК Тернопіль розписали бойову нічию (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 18 11 2013

Лідери Другої ліги провели видовищний матч у Кривому Розі. Але господарям не вдалося взяти реванш за поразку у Тернополі (4:0).

Перед центральним матчем туру представники обох команд передрікали важкий, але бойовий матч. Гірник хотів реабілітуватися за поразку від Оболоні у попередньому турі, а також взяти реванш у Тернополя за виїздну поразку. Завданням ж тернопільських футболістів було не програти та зберегти свої позиції у турнірній таблиці. Краще зі своїм завданням впоралися саме тернополяни.

Всі найцікавіші події у матчі відбулися у першому таймі. Гірник запам'ятався двома дуже красивими голами, які проте не принесли бажаного результату. Спочатку гол-красень вдався криворіжцю Григорику, який метрів із 18-ти пробив зльоту і не прогадав (1:0). Проте гол Віталія Богданова через п'ять хвилин змусив господарів розпочинати з центра поля (1:1).

Під завісу першого тайму команди обмінялися голами. Спочатку прямим ударом зі штрафного гол забив гравець Гірника (2:1). Але за дві хвилини до завершення першого тайму Сергій Атласюк замкнув дальню стійку після кутового удару, скориставшись помилкою оборони та голкіпера (2:2).

У другому таймі команди такої активності в атаці не демонстрували. Ближчими до перемоги були гості, але після удару Богдана Семенця м'яч влучив у стійку воріт Романа Гуріна.

Таким чином, поділивши очки, ФК Тернопіль та Гірник зберегли свої позиції. Гірник йде другим, а ФК Тернопіль — третім. Лідерство за собою залишила Сталь з Дніпродзержинська, яка цей тур пропустила.