Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Суперника поважаємо, десь навіть побоюємось"

категорія: Футбол | дата: 15 11 2013
Василь Івегеш:

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш поділився очікуванями від матчу 22-го туру Другої ліги у якому тернополяни зіграють з Гірником на виїзді.

— Василь Петрович, наступний суперник безпосередній конкурент за найвищі місця, криворізький Гірник. Що скажете про суперника?

— Дійсно, суперник у нас серйозний. Ми вже пройшли повністю перше коло змагань, грали з усіма суперниками. І хочу сказати таке — навіть попри ту перемогу 4:0 на нашому стадіоні, за весь час від футболістів чув лише те, що Гірник був одним із найважчих для нашої команди суперником. І я повністю розділяю цю думку. Нехай не замилює очі їх поразка 0:6 в минулому турі від Оболоні. Це хороша, мобільна команда, яка за правом являється одним із головних фаворитів ліги.

— І все ж, який результат вас влаштує у Кривому Розі?

— Звичайно, їдемо не програти, по-іншому і бути не може. Розуміємо, що після прикрої поразки в минулому турі, команда суперників буде вкрай мотивована і розлючена. Тому суперника поважаємо, десь навіть побоюємось, але незважаючи на це, все ж розраховуємо поповнити наш очковий багаж хоча б одним пунктом.

— Яка зараз ситуація із Василем Чорним, чи зможе він ще помогти команді в цьому колі?

— Буквально сьогодні ми мали зустріч з лікарями, і був поставлений від них чіткий вердикт – лише через три тижні Василь зможе розпочати легку підготовку. Тож розраховуємо, що 5-6 грудня він вже розпочне пробіжки, а з січня повернеться у загальну групу. Тож звичайно, у цих матчах, що залишились ми вже його на полі не побачимо. Звичайно розуміємо, що Василь являється одним із лідерів команди, проте і в розпач не впадаємо. У попередніх матчах молоді гравці зуміли його замінити, тож розраховуємо, що не підведуть вони нас і в поєдинках що залишилися.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook