Кубок Гусятинського району з футболу — у городницької Ниви

категорія: Футбол | дата: 07 11 2013

Підсумком футбольного сезону на Гусятинщині став фінальний матч кубка району з футболу "Золота осінь-2013", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

На стадіоні "Збруч", що в Гусятині, гравці команди Нива із села Городниця зустрілись з фактичними господарями арени — місцевою командою Збруч.

Не по осінньому тепла погода дозволила продемонструвати командам змістовну гру. Рахунок першого тайму (2:1) на користь Збруча ще давав сподівання вболівальникам місцевої команди на перемогу їхніх улюбленців. Однак щасливими володарями омріяного трофею стали гравці команди Нива, які в другому таймі забили ще два голи і здобули перемогу в цій грі.

Команди — володар кубка та фіналіст — нагороджені Кубком, медалями, грамотами та призом. Федерація футболу відділ у справах сім’ї, молоді та спорту ГРКП "ФСТ Колос — спорт для всіх" вітають команду Нива та вболівальників села Городниця з першим кубком в історії цього клубу.