"Кубок Покрови" з футболу розіграли у серії пенальті (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 05 11 2013

У неділю, 3 листопада, у Великому Ходачкові відбувався третій розіграш "Кубка Покрови" з футболу.

Цьогорічним переможцем змагань вперше стала команда господарів турніру, яка у фінальному матчі у серії післяматчевих пенальті все ж перемогла команду села Теофіпілка (Козівський район).

На цьогорічному відкритті "Кубку Покрови" був присутній голова федерації футболу Козівського району Палюх Борис, який подарував організаторам турніру футбольні м’ячі та відмітив важливість проведення турнірів такого роду. Нагадаємо, що "Кубок Покрови" у Великому Ходачкові відбувається за підтримки сільського голови Павелка Бориса.

За результатами жеребкування, яке було проведене напередодні, у першому півфіналі зустрілися команда господарів та ФК Котів (Бережанський район). На початку зустрічі гості повели в рахунку, проте ще до завершення першого тайму гравці ФК В.Ходачкова зуміли зрівняти рахунок. А по перерві господарі забили ще два сухих м’ячі у ворота ФК Котів. Матч завершився з рахунком (3:1).

У другому півфіналі зустрілися ФК Теофіпілка та ФК Забойки (Тернопільський район). Першими зуміли розписатися у воротах суперника гравці команди ФК Теофіпілка, однак незадовго після цього і самі змушені були виймати м’яч із сітки власних воріт. Основний час закінчився нічиєю (1:1).

Проте в післяматчевих пенальті ФК Теофіпілка виявилася сильнішою. Команда реалізувала три одинадцятиметрових, у той час, як гравці команди ФК Забойки так і не зуміли забити жодного.

У матчі за третє місце переможець визначився ще у першому таймі, який закінчився з рахунком (4:0) на користь ФК Котів. Остаточний рахунок матчу (7:1) і бронзовим призером "Кубка Покрови" стає команда села Котів, Бережанського району.

Фінал виявився цікавішим, з погляду інтриги, адже команди так і не змогли визначити переможця у основний час. Першими знову ж пропустили господарі. З рахунком (0:1) закінчився перший тайм. Проте у другій половині гравці ФК В.Ходачків зуміли зрівняти рахунок. У серії післяматчевих пенальті удача знову була на стороні господарів (рахунок по пенальті 4:2). Отже, срібним призером турніру стала команда ФК Теофіпілка, а "Кубок Покрови" на цей раз залишається у Великому Ходачкові.

Всі команди-учасниці були нагороджені грамотами, а призери турніру отримали кубки (за перше, друге і треті місця), грошові винагороди, а також інші заохочуючі призи. Організатори турніру дякують всім командам за участь у турнірі та закликають і надалі долучаться до подібних заходів.