Про нас
увійти

У Тернополі проведуть "Кубок Випускників"

категорія: Футбол | дата: 24 11 2011
У Тернополі проведуть

Так колишні вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з футболу вшанують пам’ять відомого у минулому тренера Зеновія Савицького. Очікується, що участь у змаганнях візьме не менше десяти команд.

– Приблизно буде десь більше 12 команд, які будуть розподілені на підгрупи. Ми будемо старатися, щоб між командами не було великої вікової різниці, десь в межах одного-двох років. Систему розіграшу змагань будемо визначати вже безпосередньо перед турніром. Спочатку команди гратимуть у підгрупах, а потім будуть півфінали і фінал, – розповів головний секретар турніру Віктор Вересюк.

Участь у змаганнях футбольних випускників буде платною. Вступний внесок складатиме від 200 до 300 гривень. За ці гроші буде сформований призовий фонд. "Кубок випускників" у Тернополі проведуть вже вдруге. Але цього року змагання присвятили пам’яті тренера Зеновія Савицького, повідомляє "За збручем".

– Цей тренер із самого початку заснування дитячо-юнацької спортивної школи з футболу працював тут тренером. Його заслуги є дуже великими. Він був неодноразовим фіналістом і учасником різних змагань. Виховав багато учнів, які грали в командах майстрів. Всі його знають і поважають, – зазначив Віктор Вересюк.

До слова, учнями Зеновія Савицького у різні роки були відомі у минулому футболісти Ілля Рудіков, Богдан Ришак, Юрій і Владлен Науменки, Юрій Пасько, Леонід Устінов та інші.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook