Про нас
увійти

Павло Кучеров: Ільющенков може стати воротарем першої команди Карпат

категорія: Футбол | дата: 22 11 2011
Павло Кучеров: Ільющенков може стати воротарем першої команди Карпат

У нещодавньому інтерв’ю сайту Карпат, що дав в.о. головного тренера команди Павло Кучеров згадали й про нашого земляка, колишнього гравця Ниви Олександра Ільющенкова. Наставник Карпат має на меті надати шанс молодому голкіперу, проявити свої здібності у основному складі львівської команди. 

– Майже з перших днів вашої роботи ви почали давати шанс молоді – взяти того ж Озарківа, Гірського. Чим викликана така довіра до юних гравців?

 – Перший фактор таких дій – це те, що я сам відчував, коли був молодим, виступаючи за Іскру. Але ще я отримав голландський досвід того, як це має бути. Третє – я повинен забезпечувати результат, а для цього необхідно дивитися на внутрішній ресурс клубу. Для мене важливу роль відіграє лише бажання, майстерність, рівень гравця і те, чи може він допомогти команді. Коли молоді гравці хочуть, в них горять очі, тоді й мені легше реалізувати їхній потенціал. Якщо я в найближчий час побачу, що є ще гравці, які зможуть допомогти команді, дебютувавши в основі, я дам їм шанс із задоволенням. От, скажімо, Олександр Ільющенков може стати воротарем першої команди, він отримає шанс. Хочу, щоб закріпились в команді Гірський, Озарків, Мартинюк, Гудима, Костевич, ще кілька молодих гравців. Але все від них залежить. Я дивлюся на них, реагую на їхні бажання і їхні якості.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook