Про нас
увійти

Шанс здобути перші очки

категорія: Футбол | дата: 04 08 2011
Шанс здобути перші очки

Тернопільська "Нива", яка після двох турів посідає останнє місце (проте зіграла команда лише раз) спробує все ж порадувати вболівальників першими здобутими очками.

Новий склад – нова гра

Ситуацію навколо останнього матчу "Ниви" проти "Сум" обговорюють напевне навіть старенькі бабусі під під’їздами. Відміна матчу стала причиною суперечок між сумською та тернопільською стороною. Наші гості вважають, що технічна поразка це єдиний вирок, який треба поставити "Ниві". Самі ж сумчани не захотіли вийти на поле і доказати своєю грою – хто ж буде головним претендентом на підвищення у класі. Отож, тепер весь тягар відповідальності лягає на плечі КДК, який вже наступного тижня винесе остаточний вирок.

Поки що потрібно забути минулий тиждень і з оптимізмом дивитися у майбутнє. А там – нас чекає Одещина та селище Багате у якому тимчасово проводить свої матчі "СКАД-Ялпуг".

Головною задачею тернопільського колективу у Багатому стане лише здобуття перемоги. Іншого результату, після того як команду поповнили досвідчені новачки, вболівальники не чекатимуть. Програш серйозно вдарить по амбіціях нашої команди та перш за все по позиції головного тренера "жовто-зелених" Петра Червіна, який з впевненістю каже, що перша ліга у Тернополі буде!

"Аеромобільники" наступають

Спортивний Куб Аромобільної Дивізії – саме так розшифровується перша частина назви наших опонентів. Загалом команда із Болграду являє собою такий собі своєрідний колектив у якому грають напів-аматори. Чиновник із Болградської РДА вирішив зібрати собі та людям на потіху колектив та заявити його у другу лігу. І в той час, як занепадають деякі команди із обласних центрів – сільські "галактікос" пробують доводити свої амбіції на футбольному полі.

Хоча амбіцій клубу навряд чи вистачить, щоб нав’язати гру тернопільській команді. У минулому турі болградці вже отримали ляпаса від "Десни", яка вколотила у ворота "СКАДу" чотри м’ячі.

Будемо надіятися, що наші хлопці, не будуть повторювати помилок першого матчу нового сезону і повернуться додому із цифрою три у графі очки.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook