Кременецький Буревісник чемпіонат України серед студентів розпочав з нічиєї

категорія: Футбол | дата: 18 10 2013

15 жовтня відбулися матчі 2-го туру ХІІІ чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів.

У конференції "Захід", де виступають ФК Тернопіль-Педуніверситет та кременецький Буревісник, було зіграно два поєдинки. Тернополяни тур пропускали, а кременецькі студенти їздили у гості до ФК Університет Чернівці.

Буревісник першим відкрив рахунок завдяки голу Віталія Груші, який ще у першому таймі отримав два попередження і покинув поле. Граючи у меншості, кременецька команда не втримала мінімальну перевагу. Господарі поля у другому таймі рахунок зрівняли (1:1).

У іншому матчі київський НУХТ поступився вдома команді з Кам'янець-Подільського. Саме колектив із Хмельниччини посідає перше місце у конференції "Захід", набравши 6 очок. ФК Тернопіль-Педуніверситет — другий (три очки), Буревісник та Університет ділять 4-5 місце. Київська команда замикає турнірну таблицю, програвши дві гри поспіль.