Фінальна частина чемпіонату області з футболу. Результати 5-го туру
![Фінальна частина чемпіонату області з футболу. Результати 5-го туру](http://sports.te.ua/upload/news/5aa5655bb72e1b82ba53987b7783655e525d43158db9c.jpg)
13 жовтня відбулися матчі 5-го туру фінальної частини чемпіонату Тернопільщини з футболу.
Відбулися лише два поєдинки. Так у Тернополі, на стадіоні ТНПУ, ФК Тернопіль-2 приймав Поділля-Агрон з Тернопільського району. Матч вийшов доволі видовищним і завершився перемогою гостей (0:1). При цьому Поділля-Агрон догравало матч у меншості, а воротар цієї команди відбив пенальті на доданих до матчу хвилинах.
В іншій грі теребовлянська Нива на власному полі забила два голи у ворота ФК Бережани. Чинний чемпіон області відповісти не зумів (2:0).
sports.te.ua