Про нас
увійти

Футбольні змагання "Шкіряний м'яч" у Бережанському районі (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 15 10 2013
Футбольні змагання

З 2 по 14 жовтня в Бережанському районі були проведені змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" по чотирьох вікових групах, які проходили під егідою відділу освіти райдержадміністрації і Бережанського РЦФЗН "Спорт для всіх".

Традиційно змагання проводили окремо серед міських та сільських навчальних закладів, переможці яких зустрічалися між собою у фінальному матчі за визначення кращої команди району в своїй віковій групі.

У наймолодшій віковій групі (2003 р.н.) переможця групи виявляли команди Бережанської гімназії ім.Б.Лепкого та Надрічнянської ЗОШ І-ІІ ст. Повна перевага міських школярів на футбольному полі матеріалізувалась у сім сухих забитих м’ячів.

Оскільки у молодшій віковій групі (2002 р.н.) сільські команди не були заявлені, тому у фінальному матчі зустрілись дві бережанські команди — ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Зустріч пройшла за певної переваги юних футболістів Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і як результат перемога з рахунком (4:1).

У середній віковій групі (2001 р.н.) у фіналі зустрічались команди Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і Куропатницького НВК "ДНЗ І-ІІІ ст. – ЗНЗ". При рівній грі юних талантів все вирішили власні помилки. Такими подарунками краще скористались куропатницькі футболісти, здобувши перемогу з рахунком (3:0).

Основний час головного поєдинку у старшій віковій групі (2000 р.н.) між командами Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Лапшинської ЗОШ І-ІІ ст. закінчився з рахунком (0:0). У серії післяматчевих пенальті влучнішими були сільські футболісти (5:4).

Команди нагороджені грамотами та футбольними м’ячами, наданими головою районної федерації футболу Н.Колодкою, гравці — грамотами.

В.І.Савочка, Директор РЦФЗН "Спорт для всіх”

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook