ФК Тернопіль обігрує донецький Шахтар-3 (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 14 10 2013

Дубль Романа Гаврилюка приніс три очки муніципалам у важкому протистоянні із фарм-клубом донецького Шахтаря.

Тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш не дарма остерігався молоду команду з Донецька. Навіть попри відсутність головного бомбардира та лідера через дискваліфікацію, донеччани зуміли полоскотати нерви одному із лідерів Другої ліги.

Тернопіль розпочав гру у своєму стилі — одразу намагаючись запресингувати противника. Але, навідміну від попередніх суперників тернополян, Шахтар не сів в оборону, а старався відповідати атакою на атаку. На початку гри команди обмінялися небезпечними ударами. У Тернополя намагався пробити Богданов, а гості відповіли ударом Кравченка. Проте в обох моментах гравцям забракло влучності.

За кілька хвилин Богдан Семенець здійснив свій фірмовий ривок до воріт суперника, але замешкався і момент змарнував. А от після удару Романа Гаврилюка — шансів у голкіпера не було. Півзахисник Тернополя пробив з льоту метрів із 20-ти і ефектно відкрив рахунок у матчі (1:0).

Контролюючи гру, ФК Тернопіль і не помітив, як пропустив у відповідь. "Гірник" Володимир Садоха, отримавши м'яч у центрі поля, самостійно пройшов майже у карний майданчик ФК Тернопіль і пробив повз воротаря (1:1). Чому у цьому епізоді гравця Шахтаря не зустрічали захисники залишилося загадкою.

За хвилину після голу Шахтар і зовсім міг вийти вперед. Прямим ударом зі штрафного у ворота Плетеницького намагався поцілити капітан "гірників" — В'ячеслав Акімов. Проте м'ячу не вистачило кількох сантиметрів.

Кінцівка першого тайму була за тернополянами, які часто намагалися бити здалеку. Але героєм першого тайму, а згодом і всієї зустрічі, став Роман Гаврилюк. Вже на доданих до першого тайму хвилинах, футболіст Тернополя ще одним красивим ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у дев'ятку воріт Гриценка (2:1).

Заледве команди увійшли в гру після перерви, як Степан Клекот міг відзначитися курйозним голом. Виконуючи навіс у штрафний майданчик, захисник ФК Тернопіль умудрився влучити у поперечину воріт Шахтаря. А згодом лише майстерність воротаря донецької команди втярувала "гірників" від голу. Це Ігор Курило смачно приклався до м'яча, пробиваючи метрів із 30-ти. Проте голкіпер у карколомному стрибку зумів витягнути фактично "мертвий" м'яч.

Проте саме воротар Шахтаря став антигероєм наступного епізоду, збивши у штрафному майданчику Сергія Полянчука. Арбітр з Харкова показав воротарю жовту картку, а Тернополю дозволив пробити пенальті. До м'яча вже звично підійшов Сергій Атласюк, але переграти кіпера донеччан йому не судилося. Воротар виправив свою ж помилку, відбивши пенальті. До речі, для Сергія Атласюка це вже другий незабитий пенальті у цьому сезоні.

Осічку свого партнера міг виправити Віталій Богданов, але його дальній постріл прийняла на себе поперечка. Останні хвилини матчу Тернопіль провів не настільки активно. Своїми замінами наставник муніципалів дав зрозуміти, що гратиме на утримання рахунку. Шахтар хоч і старався виправити ситуацію, але підібратися близько до воріт Плетеницького гості не могли. Підопічним Валерія Рудакова довелося догравати матч ще й у меншості. Футболіст Шахтаря настільки активно сперечався з арбітром, що отримав другу жовту картку.

Попри поразку молоді "гірники" справили доволі хороше враження. Команда — швидкісна та технічна. Проте у Тернополі донецьким футболістам було важко протистояти потужним гравцям суперника. Тернополяни вигравали фактично всі єдиноборства у матчі і за рахунок фізичної сили переважали опонента.

Тернопіль здобув свої чергові очки у домашньому поєдинку, але повернутися на вершину Другої ліги підопічні Івегеша не змогли, адже Сталь з Дніпродзержинська свій матч теж виграла.