Про нас
увійти

Тренер ФК Тернопіль Анатолій Назаренко: "Збірна України має проявити свій дух і перемогти"

категорія: Футбол | дата: 11 10 2013
Тренер ФК Тернопіль Анатолій Назаренко:

Сьогодні, 11 жовтня, о 21.00 футбольні збірні України та Польщі вийдуть на поле стадіону "Металіст" у Харкові. Обидві команди мають шанси потрапити на чемпіонат світу, а тому боротьба обіцяє бути запеклою.

— Звичайно, хочеться, щоб виграла збірна України, — каже тренер ФК Тернопіль Анатолій Назаренко. — Але, на мою думку, матч для наших буде дуже важким. Оскільки обидві команлди ще не втратили шанси на вихід із групи, то боротися будуть до останнього.

Анатолій Назаренко каже, що українська збірна матиме більше шансів на перемогу.

— Все таки наша збірна гратиме на власному полі, — додає чоловік. — Після останніх неприємних подій, команда має ще більше згуртуватися та проявити свій дух і перемогти.

 У перемозі українців не сумнівається футболіст та тренер тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з футболу Дмитро Андрієшин.

— Нас влаштує лише перемога, — каже він. — На кону буде стояти путівка на чемпіонат світу. Мій прогноз — Україна переможе Польщу з рахунком (1:0).

За словами Дмитра Андрієшина, збірна України отримає суттєву перевагу, адже буде грати перед влансими трибунами. Той факт, що фанів пустять на стадіон — лише додасть впевненості футболістам.

— Футболісти грають лише для вболівальників, — додає він. - Хто ж як не вони будуть вболівати та вірити у свою команду до кінця? Вважаю, що у складну хвилину саме трибуни допоможуть нашим футболістам повірити у свої сили.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook