Кубок Тернополя з футболу — у Зірки-Опілля (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 10 10 2013

8 жовтня на стадіоні тернопільської ДЮСШ з футболу відбувся фінальний матч кубка Тернополя з футболу.

Фіналістами кубка стали команди Зірка-Опілля та Креатор-Буд у складі яких виступили чимало відомих у Тернополі футболістів. Сам же фінал пройшов у кращих традиціях таких поєдинків.

Протягом першого тайму на полі точилася рівна боротьба, проте наприкінці першої 45-ти хвилинки футболісти Зірки-Опілля проштовхали м'яч у сітку воріт Креатора (1:0). Після перерви Креатор-Буд кинув усі сили на атаку, намагаючись зрівняти рахунок. В одному із епізодів суддя вгледів гру рукою у футболіста Зірки у власному штрафному майданчику і призначив пенальті. Це рішення арбітра викликало чималу сутичку на полі. Гравці Опілля апелювали, що м'яч влучив у плече футболісту. Проте головний суддя свого рішення не змінив, дозволивши Креатору відновити інтригу у зустрічі (1:1).

Проте пропущений гол з пенальті пробудив у футболістів Опілля нові сили. І до завершення гри вони зуміли скористатися помилкою захисників та забити переможний гол у ворота відомого голкіпера Миколи Вірковського. (2:1) — Зірка-Опілля бере кубок Тернополя.