ФК Тернопіль — лідер Другої ліги (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 04 10 2013

Футбольний клуб Тернопіль зумів дотиснути аутсайдера Другої ліги та вийшов на перше місце у турнірній таблиці.

У матчі проти стрийської Скали муніципали нарешті змогли розраховувати на своїх лідерів — Віталія Богданова та Сергія Атласюка. Футболісти відсиділи дискваліфікацію, а тому у домашньому матчі змогли вийти на поле.

Сьогодні тернополянам протистояла молода, але дуже амбіційна команда зі Стрия. І хоча підопічні Володимира Книша перебувають на дні турнірної таблиці, але у цьому сезоні вони вже встигли попсувати нерви лідерам. Довший час розмочити ворота стриян не вдавалося і Тернополю.

Як зазвичай, ФК Тернопіль активно розпочав домашню зустріч. Молоді футболісти Скали відверто побоювалися вже цілком досвідчену команду Василя Івегеша, тому змушені були оборонятися. На початку гри кіпера гостей турбували Роман Гаврилюк та Богдан Семенець, але страж воріт Скали зі своїми обов'язками справлявся.

Скала активізувалася лише на екваторі першого тайму. Проте удар у стрийського гравця, який він завдавав здалеку, відверто не вийшов. Натомість Гаврилюк та Семенець продовжували тримати в напрузі воротаря Скали. Згодом старання своїх партнерів продовжив і Сергій Полянчук. Спочатку герой матчу у Новій Каховці метрів із 20-ти пробив поряд зі стійкою, а на останніх хвилинах тайму його дальній удар прийняла на себе поперечина воріт зелено-малинових.

Картина гри не змінилася і по перерві. Тернопіль контролював гру, дозволяючи Скалі зрідка виходити у атаку. Гості намагалися прорватися до воріт Плетеницького за рахунок швидкості, але тут же натикалися на опір з боку оборонців Тернополя.

Попри перевагу, господарі поля ніяк не могли підібрати потрібних ключів до воріт суперника. В більшості моментів тернополянам просто не щастило. Але на 76-ій хвилині Тернопіль, як кажуть, "прорвало". Затяжна атака муніципалів завершилася точним ударом Богданова з лівого флангу атаки (1:0).

За кілька хвилин свій автограф у воротах Скали поставив і Богдан Семенець, забивши гол у своєму улюбленому стилі. Форвард на швидкості обійшов захисника та катнув м'яч повз голкіпера — (2:0).

До честі Скали треба сказати, що команда не здавалася до останнього. Заміни, які провів Володимир Книш, гру дещо пожвавили. Швидкі футболісти стрийської команди не боялися йти вперед. Бодай один гол міг відквитати вихованець тернопільського футболу Володимир Пришнівський. Талановитий футболіст наважився на удар здалеку і поцілив у стійку воріт Плетеницького.

Фактично цей епізод підвів риску під важким матчем у Тернополі. Тренер муніципалів на останніх хвилинах традиційно дозволив увійти у гру молодим вихованцям.

Тернопіль продовжує свою безпрограшну домашню серію, а найголовніше виходить у лідери. Муніципали скористалися поразкою Славутича у Дніпродзержинську та очолюють турнірну таблицю Другої ліги!