Про нас
увійти

У Тернополі розпочинається всеукраїнська регата з веслування на байдарках і каное

категорія: Футбол | дата: 04 10 2013
У Тернополі розпочинається всеукраїнська регата з веслування на байдарках і каное

Сьогодні, 4 жовтня, у Тернополі розпочинається Всеукраїнська регата з веслування на байдарках і каное "Золота осінь Тернопілля", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Змагання приурочені 60-річчю веслування в Тернопільській області. Організаторами регати виступили Федерація каное України, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, обласне відділення НОК України та Федерація каное Тернопільщини.

Для участі в змаганнях дали підтвердження веслувальні школи зі Львова, Добротвора, Рівного, Березного, Дубна, Луцька, Волочиська, Хмельницького та Івано-Франківська. Честь Тернопільщини захищатимуть вихованці ДЮСШ "Буревісник".

5 жовтня на веслувальному каналі о 10 годині стартуватимуть юнаки та дівчата 1997-1998 років народження на дистанції 500 метрів, а підлітки 1999-2000 років народження — на дистанції 200 метрів.

6 жовтня відбудуться змагання на дистанціях 2000, 3000 та 5000 метрів. Нагороджуватимуть переможців у командному та особистому заліках на веслувальній базі ДЮСШ "Буревісник", що розміщується за адресою: вул. Білецька, 53.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook