Про нас
увійти

Футболісти Ниви вартують 3,7 млн. євро

категорія: Футбол | дата: 04 10 2013
Футболісти Ниви вартують 3,7 млн. євро

За даними авторитетного німецького видання transfermarkt.de вартість футболістів тернопільської Ниви складає 3,7 млн. євро.

Найдорожчим гравцем тернопільської команди є її капітан Григорій Баранець — 600 тис. євро. Захисник Ігор Ільків, котрий довгий час перебуває в клубному лазареті, вартує пів мільйона в європейській валюті. Стільки ж, на думку німецького порталу, складає трансферна вартість Бориса Баранця. 400 тис. євро вартує правий захисник Віталій Романюк, по 300 тисяч — півзахисники Ігор Малиш та орендований у львівських Карпат Степан Гірський.

Одне з останніх придбань Ниви Андрій Донець, на думку німців, коштує 250 тис. євро. На сто тисяч менше вартує донедавна капітан Ниви Микола Лазорик та півзахисник Андрій Кікоть. Кращого бомбардира тернопільської команди Ігоря Мельника німці оцінили в 125 тисяч євро, а нападників Василя Товкацького та Руслана Івашка (орендований у Говерли) — у 100 тисяч євро.

Всього лише у 25 тис. євро оцінив transfermarkt.de вартість лівого захисника Ниви Віктор Яневича. Якщо ж брати до уваги воротарів, то по 75 тисяч вартують Андрій Новак та В’ячеслав Базілевич і 50 тисяч — Руслан Мазур.

Зазначимо, німецьке видання оцінило вартість лише 16 футболістів Ниви. Хоча, до прикладу, чомусь не взято до оцінювання Сергія Шестакова та Сергія Загинайлова, котрі, коли вони здорові, постійно потрапляють до першої "одинадцятки".

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook