Про нас
увійти | реєстрація

Борис Баранець: "Хто вам сказав, що у Ниві з фінансами все гаразд?"

категорія: Футбол | дата: 04 10 2013 | переглядів: 1121
Борис Баранець:

Тернополяни минулого сезону виконали головне завдання — путівку до Першої ліги було завойовано. Але нинішній сезон складається не так, як того чекали вболівальники. Нива перебуває серед аутсайдерів, а сама гра Бориса Баранця поки що складає подвійне враження.

— Не можу сказати, що зараз ми граємо погано, — узяв слово Борис Баранець. — Нива показує добротний атакувальний футбол. А той результат, який маємо, є маленьким непорозумінням. У багатьох матчах створюємо вдосталь моментів, але м’яч уперто не летить у ворота. Просто якийсь фатум, інакше й не скажеш. Але вірю, що все із часом владнається, тож ми посядемо місце, на яке заслуговуємо.

— До Тернополя ви потрапили з Оболоні. Чи можна сказати, що в Києві провели поки що найкращий період своєї кар’єри?

— Можна сказати й так, якщо не враховувати всі ті фінансові негаразди, які були там. Ми справді моментами грали чудово, забивали красиві м’ячі, радували грою глядачів, але самі бачите, до чого потім прийшли.

— До Оболоні вас із братом запрошував Сергій Ковалець?

— Достеменно мені невідомо, що й як там було, але, швидше за все, саме Сергій Іванович був ініціатором нашого запрошення, адже під його керівництвом ми провели непоганий сезон у Львові, шкода, що не вдалося тоді закріпитися в Прем’єр-лізі. Нам тоді банально не вистачило досвіду, хоча шанси залишитися все ж були. У деяких матчах ми пропускали на останніх хвилинах, утрачали через це очки, що згодом і позначилося.

— Сергій Ковалець - тренер вимогливий?

— Не буду конкретизувати, скажу лишень, що під його керівництвом працювати було приємно.

А під орудою Ігоря Яворського?

— Ігор Петрович амбіційніший, може інколи навіть і нагримати, якщо щось не так. Та й навантаження в нього значно більші.

— Упродовж кар’єри вам якось не щастить. То Львів збанкрутував, то Оболонь… Чи вдалося вийти сухим із води з отих неприємних історій?

— До тодішніх керівників Львова в мене, за великим рахунком, претензій немає. Інша справа — Оболонь. Першу частину минулого чемпіонату грали безкоштовно. Я не вдаватимуся в подробиці, що і як тоді було в клубі. Але те, що ми залишилися з порожніми кишенями, — факт. Знаю, що проти тодішніх керівників клубу відкрито кримінальне провадження, а чим усе завершиться, сказати не берусь, однак хочеться вірити, що нам повернуть зароблене.

— До Оболоні ви могли й не потрапити, позаяк був варіант зі столичним Арсеналом. Однак там щось намудрували з документами, відтак на обрії з’явилася друголігова Нива. Не жалкуєте про свій вибір?

— Однозначно складно відповісти на це запитання. У нас із братом на той час була дуже складна ситуація, позаяк тривалий час безкоштовно грали у футбол, отож варіант із Нивою був тоді оптимальним.

— У Ниві, за заявами її керівництва, із фінансами все гаразд…

— Хто вам таке сказав? Я не читав і не чув, хто там і що казав про фінансове становище Ниви, але від себе скажу, що деякі проблеми у цьому плані є і тут.

— За підсумками минулого сезону, Нива завдання виконала — путівку до Першої ліги завойовано. Яких тепер звитяг вимагає керівництво?

— Ще перед початком сезону в нас було командне зібрання, на якому поставили завдання — фінішувати в першій десятці.

— А в Кубку, де команда вже дісталася 1/8 фіналу? Вам грати з Арсеналом, якому можна скласти гідну конкуренцію, позаяк там, у клубі, значні фінансові негаразди…

— Які можуть бути завдання у цьому турнірі? Ми просто виходимо і намагаємося показати добротний футбол, інша річ, що не завжди виходить. У кубку країни хочемо пройти якомога далі, а завдань, на кшталт дістатися фіналу, перед нами ніхто не ставив.

— Свого часу брати Капанадзе, які також грали за Ниву, розповідали, що їм необов’язково на полі бачити один одного. Вони розуміються і без слів. У вас з Григорієм так само?

— Залишу це на розсуд фахівців і вболівальників. Думаю, збоку краще видно, хто та як діє. Од себе зазначу, що ми з братом постійно граємо в одних і тих же командах, так що порозумілися вже давно.

Джерело: ukrfootball.in.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: