Про нас
увійти

Наступний суперник ФК Тернопіль — Скала Стрий

категорія: Футбол | дата: 03 10 2013
Наступний суперник ФК Тернопіль — Скала Стрий

Скала (Стрий)

Рік заснування — 2004

Головний тренер — Володимир Книш

Веб-сайт: fcskala.com

Кольори клубу — білий, синій

Назва стадiону: "Сокіл", 6000 місць

Історична довідка:

За ініціативи і фінансової підтримки відомої в Україні та Європі торгової марки "Моршинська" у 2004 році в Моршині створено дитячо–юнацький футбольний клуб  Моршин. Тренером було обрано молодого фахівця — Олега Лозінського. Дебют, як тренера і представлення  команди відбулось влітку 2004 року на моршинському стадіоні в товариському матчі проти ДЮСШ  № 15 (м. Київ).

З сезону 2005/06 ФК Моршин дебютує у першій лізі дитячо–юнацької футбольної ліги України двома віковими групами. У 2006 році команда ФК Моршин прийняла участь у ХII Міжнародному молодіжному футбольному турнірі "Dobiegniew Cup 2006" у Польщі та провела навчально–тренувальний збір в Ужгороді.

У сезоні 2006/07 ФК Моршин зробив крок вперед у порівнянні з попереднім сезоном і посів друге загальнокомандне місце (команда U–17 у своїй групі була першою, а гравці U–15 були третіми).

На початку липня 2009 року ФК Моршин отримав атестат Федерації футболу України, який надає право участі у всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд другої ліги сезону 2009/10 років. Після цього клуб отримав членство у ПФЛ. Таким чином, молоді вихованці клубу отримали можливість спробувати свої сили в другій лізі.

17 лютого 2010 року постановою № 5 Центральної Ради ПФЛ затверджено зміну назви ТОВ "Футбольний клуб Моршин" на ТОВ "Футбольний клуб Скала".

У минулому сезоні стрийська Скала посіла 5 місце серед команд Другої ліги групи А.

За матеріалами офіційного сайту ФК Скала

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook