Про нас
увійти

Хмельницьке Динамо, яке обіграло ФК Тернопіль, може знятися з чемпіонату

категорія: Футбол | дата: 02 10 2013
Хмельницьке Динамо, яке обіграло ФК Тернопіль, може знятися з чемпіонату

Хмельницьке Динамо на гру у Кривий Ріг не їде і найближчим часом може припинити своє існування. У клубу немає грошей, а міська та обласна влада просто відмовили у допомозі.

Ситуацію коментує президент Динамо Хмельницький Валерій Крохан: "Я повідомив міського голову Сергія Мельника про те, що грошей на виїзну гру немає і я планую розпустити команду. Він же відповів, що допомагати не буде. Подзвонив губернатору Василю Ядусі, який сам сказав, щоб розпускали. Більше у боргову яму лізти я не хочу. Ви би знали скільки вже у мене боргів... Футболісти Динамо без зарплат роз'їхалися по своїх домівках. Гравці вже три місяці не отримують зарплати, а працівники клубу — рік. Я ж також найманий працівник. Якщо клуб припине своє існування, футболісти автоматично отримають статус вільних агентів. Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України дав нам десять днів відстрочки у проплаті внесків, шість з яких вже пройшло. Ми написали листа до ПФЛ, що через скрутне фінансове становище на найближчу гру у Кривий Ріг не поїдемо, — розповідає Крохан.

Таким чином, якщо Динамо зарахують технічну поразку, у клубу ще буде шанс врятуватися, але, якщо хмельничани не вийдуть на ще одну гру, їх автоматично знімуть зі змагань.

Джерело: ПФЛ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook