ФК Тернопіль виходить на друге місце Другої ліги

категорія: Футбол | дата: 30 09 2013

Завдяки голу Сергія Полянчука футбольний клуб Тернопіль обіграв на виїзді новокаховську Енергію.

Тернополяни були фаворитами цього поєдинку. Підопічні Івегеша — одні з лідерів чемпіонату, яким довелося грати з командою нижньої частини турнірної таблиці. Але той факт, що ФК Тернопіль на тижні провів важку гру у кубку України — мав зіграти на користь Енергії. До того ж, гру пропускали основні гравці муніципального клубу — Атласюк та Богданов. У Енергії, щоправда, теж була одна втрата. Гру пропускав основний нападник Богдан Скоцький.

У першому таймі ФК Тернопіль на класі переважав новокаховців. Підопічні Івегеша хотіли швидко відзначитися, але господарі вдало оборонялися. Хорошу роботу в першому таймі зробив і воротар Енергії.

Після перерви дався взнаки кубковий матч Тернополя. Гравці не настільки активно діяли на футбольному полі, але своїм моментом таки скористалися. Героєм матчу став Сергій Полянчук, який відзначився після кутового та скидки головою від Чорного (0:1).

Останні хвилини гри пройшли у рівній боротьбі. Тернопіль намагався втримати прийнятний рахунок, а Енергія ніяк не змогла пробити оборонні редути муніципалів. Три очки — у активі Тернополя, який обходить горностаївський Мир та виходить на другу сходинку. Попереду — лише черкаський Славутич, який свій матч виграв.