Кубок Тернополя завоював Креаторбуд

категорія: Футбол | дата: 11 11 2011

У обох командах були присутні відомі тернопільські футболісти. Сама ж гра завершилася із рахунком 3:0 на користь Креаторбуду

Гру активніше розпочали футболісти Креаторбуду. Вони з перших хвилин гри кинулися на штурм воріт суперників. Попереду у Креатора діяв нападник ФК Тернопіль Василь Чорний. Саме він найбільше старався попереду. У Західхлібзбуту варто відзначити дії півзахисника Ігоря Семенини. Перший гол у ворота номінальних гостей забив Автанділ Гвіанідзе, який замкнув передачу з флангу. Згодом нагоду щоб збільшити перевагу мав Ігор Козелко, але м’яч після його удару пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Також запам’яталися суперечки тренерських лав обох команд із арбітром гри. Рефері часто приймав незрозумілі рішення у відношенні до обох команд. В першому таймі у жорсткому зіткненні постраждав футболіст Креаторбуду, але арбітр не відреагував на грубе порушення правил. Гравцю довелося надавати допомогу. В цей час словесна перепалка виникла між рефері та головним тренером Креатора - Віталієм Гоцалюком. Тренер дорікнув представнику Феміди, що той не відреагував на епізод у якому його підопічному ледь не зламали ногу.

Рахунок 1:0 зберігався аж до перерви. Але у другому таймі Креаторбуд забив Західхлібзбуту ще двічі. Спершу у воротах номінальних гостей розписався найактивніший на полі Василь Чорний, а згодом рахунок 3:0 встановив ветеран Сергій Богородніченко. У Західхлібзбуту варто відзначити гру Юрія Беркити та Ростислава Ціха. А кращим гравцем матчу доволі несподівано визнали голкіпера Креаторбуду Миколу Вірковського.